Sklep z płytkami ceramicznymi

Sklep z płytkami ceramicznymi

Nasz internetowy sklep z płytkami to miejsce, w którym można kupić płytki ceramiczne, gres porcelanowy i wiele innych https://ceramixplytki.pl/. Szeroka gama pozwala dobrać materiał wykończeniowy na każdy gust i budżet. W katalogu znajdziesz produkty od różnych producentów, znanych marek, które sprawdziły się na rynku. Staramy się przestrzegać lojalnej wobec kupującego polityki cenowej i regularnie przeprowadzamy wszelkiego rodzaju promocje i rabaty. Różnorodność prezentowanych przez nas produktów pozwala wybrać płytkę, która z powodzeniem wpasuje się w każde wnętrze.

Estetyczne i dekoracyjne płytki ceramiczne w ofercie sklepu z płytkami

Płytki ceramiczne to niezwykle piękne i efektowne wyroby ceramiczne, charakteryzujące się dużą wytrzymałością, estetyką i higieną. Płytka jest odporna na negatywne działanie grzybów, bakterii, dzięki czemu można nią wykończyć każdą kuchnię, łazienkę, kominek itp. Nasz sklep z płytkami prezentuje szeroką gamę wersji ściennych i podłogowych. Różnią się rozmiarem, stylem, kształtem, wzorem, możesz łatwo i szybko dobrać kolekcję.

Dlaczego kafelki są tak popularne w łazience i w kuchni?

Odpowiedź jest oczywista: to najbardziej praktyczny, niezawodny i estetyczny materiał. Płytki ceramiczne do łazienki są po prostu niezbędne właśnie ze względu na swoje właściwości, ponieważ są wykonane z naturalnych materiałów i praktycznie nie mają wpływu na środowisko zewnętrzne. Nie boją się wody, wysokiej wilgotności i ekstremalnych temperatur, typowych dla łazienki. Glazurowana powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu czystości, nie ściera się, nie blaknie i nie rysuje.

Płytki w kuchni to praktyczny materiał okładzinowy, który jest również ważnym elementem wnętrza. Sprzedawane w naszym sklepie z płytkami materiały wykończeniowe produkowane są specjalną technologią. Surowce wykorzystywane do wykonania ceramiki to materiały takie jak glina, węglany, piasek kwarcowy. Płytkę formuje się poprzez prasowanie lub wytłaczanie. Podczas prasowania wykorzystuje się sprzęt hydrauliczny, a podczas wytłaczania mieszanina przechodzi przez wytłaczarkę, a następnie jest cięta na odpowiednie rozmiary. Po wysuszeniu są one wypalane w potężnych piecach.

Wygodne zakupy w sklepie z płytkami

Nasz sklep z płytkami ma ważne atuty:

  • Wygodny katalog na stronie sklepu internetowego. Pozwala zapoznać się z prezentowanymi płytkami i innymi produktami. Każda płytka posiada szczegółowy opis.
  • Dostępność zapasów. Dzięki temu nawet na produkty z najnowszych kolekcji nie trzeba długo czekać.
  • Możliwości dostawy produktów pod zamówienie.
  • Optymalny koszt zakupu. Płytki możesz zamówić nawet przy ograniczonym budżecie. Tutaj znajdziesz opcje zarówno dla klasy premium, jak i ekonomicznej.
  • Szybka dostawa, która jest realizowana za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

W przypadku pytań dotyczących wyboru produktów, warunków ich dostawy lub płatności prosimy o kontakt ze specjalistami naszego sklepu z płytkami. Są dobrze zorientowani w asortymencie, pomogą w obliczaniu wymaganej liczby płytek do wykończenia niektórych pomieszczeń i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Najmodniejsze materiały okładzinowe w sklepie z płytkami

Płytki imitujące drewno to opłacalna alternatywa dla drogiego drewna, które zawsze tworzy atmosferę ciepła i wnosi do stylu naturalne akcenty. Tekstura i kolory są kształtowane jak najdokładniejszy projekt. Wiodące światowe marki produkują kolekcje, które w 100% imitują wszystkie odcienie, fakturę (przejścia, linie i żyłki) żywego drzewa. Płytka idealnie wpasowuje się we wnętrza w stylu ekologicznym, rustykalnym.

Sklep z płytkamiPłytki o wyglądzie betonu należą do modnej wersji elementów wykończeniowych w naszym sklepie z płytkami. Produkty imitują naturalną kolorystykę materiału ochronnego. Natomiast płytka oddająca cechy kamienia pięknie imituje skały. Materiały okładzinowe tej klasy pod wieloma względami przewyższają nawet naturalne analogi. Projekty wzornicze z zastosowania płytek imitujących kamień mogą stworzyć wygląd przestrzeni. To materiał ekologicznie czysty, realistycznie szybko przekazuje wszystkie subtelności różnych skał.

Płytki marmurkowe to materiał okładzinowy, który oddaje luksus i połysk naturalnego kamienia. Stopień imitacji tekstury sięga 100%. Płytki to alternatywa dla kamienia premium o nie mniej spektakularnym wykonaniu. Porównując je zewnętrznie, bardzo trudno zauważyć różnicę. Inne zalety płytek marmurkowych to: niższa waga, sprawniejszy proces układania, lepsza odporność na chemikalia i uszkodzenia mechaniczne. Ważna cecha: płytki marmurkowe pozostają w trendach wzorniczych od wielu lat. W przypadku klasycznych wnętrz to kluczowy element.

Dlaczego klienci wybierają nasz sklep z płytkami?

To nie tylko sklep internetowy czy zwykły salon płytek, ale prawdziwy internetowy market z największym wyborem wyrobów ceramicznych, w którym można kupić płytki online w okazyjnej cenie z dostawą. Klienci wybierają nasz sklep z płytkami, ponieważ mamy najlepszą cenę w Internecie, ponadto regularnie odbywają się promocje, wyprzedaże i udzielane są rabaty dla stałych klientów. Dostawa bezpośrednio pod drzwi klienta zadowala nawet najbardziej wymagających. Naszą główną zasadą jest indywidualne podejście do każdego kupującego. Wśród naszych klientów są duże sieci handlowe, restauracje, hotele oraz klienci prywatni. Odkryj świat prawdziwie wysokiej jakości płytek ceramicznych, które przez długie lata będą zachwycać swoją jakością i pięknem.

Ceramix płytki ceramiczne
Andrzeja Struga 3
70-784 Szczecin
730 730 143
ceramixplytki.pl